Osiągnięcie orgazmu i wygranie jackpotu to jedne z najbardziej intensywnych uczuć, jakich możemy doświadczyć na tej wspaniałej drodze zwanej życiem. Zastanawiające jest jednak to, które z tych uczuć jest silniejsze i czy w ogóle istnieje możliwość wydania takiego werdyktu.

Co to jest orgazm

Podejmowano już wiele prób zdefiniowania i opisania nieuchwytnej sensacji, jaką jest orgazm. A najlepszą z nich stworzył Alfred Kinsey –  pionier w badaniach ludzkiej seksualności. W języku naukowców określił orgazm jako: „Rozładowanie napięcia nerwowo-mięśniowego u szczytu reakcji seksualnej”. Już wyjaśniamy, o co chodzi. Termin „nerwowo-mięśniowy” odnosi się do nerwów ciała i neuronów mózgu, jak również do mięśni. Natomiast „rozładowanie napięcia” mówi samo za siebie. Prawda jest taka, że orgazm to niezwykle przyjemna odpowiedź na stymulację seksualną.

Orgazm niekoniecznie musi wiązać się z genitaliami. Niektóre osoby doświadczają go poprzez stymulację sutków, a innym wystarczają jedynie myśli i obrazy – bez jakiejkolwiek stymulacji fizycznej. Badania dowodzą, że orgazm zwiększa przepływ krwi do różnych obszarów mózgowych, wykazując pozytywny wpływ na zdrowie mózgu. Faktem jest, że orgazm może być nawet lepszy dla mózgu niż rozwiązywanie krzyżówek.

Jak powinien wyglądać orgazm

W latach 70. przeprowadzono badanie, w którym poproszono studentów i studentki o opisanie swojego orgazmu. Większość z nich opisała orgazm jako przyjemne uwolnienie nagromadzonego napięcia odczuwanego w postaci eksplozji doznań (czasami graniczącego z euforią i ekstazą), niosącego ze sobą ciepłą falę spokoju i odprężenia.

Należy zrozumieć, że istnieją mniejsze i większe orgazmy. Niektóre są przyjemne, ale nie potrafią nami wstrząsnąć zbyt mocno. Z kolei inne to przypadki najczystszej ekstazy, która nierzadko doprowadza do krzyków, łez i śmiechu. Obydwa z tych orgazmów są bardzo istotne.

Problem u wielu osób polega na tym, że zbyt często oceniają, jakie powinny być albo jak powinny się czuć, przez co odsuwają się od tego doświadczenia. Kiedy zaczynamy oceniać nasze życie erotyczne, poszukując i goniąc za wspaniałym seksem lub wielokrotnymi orgazmami, wówczas mijamy się z celem. Co więcej, prawdopodobnie sabotujemy też naszą własną zdolność do odczuwania przyjemności. Dlatego, żeby seks był naprawdę dobry, musimy być obecni podczas aktu. Natomiast każdy orgazm, jaki pojawi się po drodze, to dobry orgazm.

Różnica między orgazmem u kobiet i mężczyzn

Bardzo charakterystyczną różnicą jest to, że po orgazmie mężczyźni doświadczają okresu refrakcji, co przynajmniej na jakiś czas powoduje przerwanie stosunku seksualnego. Kobiety nie są „zaprogramowane” w ten sposób i dlatego w trakcie aktywności seksualnej mogą doświadczać orgazmów wielokrotnych.

Inna różnica wiąże się z pytaniem: Jak często mężczyźni i kobiety doświadczają orgazmu podczas stosunków seksualnych? Według badań 95% heteroseksualnych mężczyzn uzyskało orgazm podczas zbliżenia ze swoją partnerką. W przypadku heteroseksualnych kobiet orgazm ze swoim partnerem osiągnęło jedynie 65%. Lesbijki radzą sobie w tym obszarze znacznie lepiej – z wynikiem 86%.

Jak rozpoznać orgazm

Orgazm związany jest ze zmianami parametrów fizjologicznych w naszym organizmie, takimi jak tętno, ciśnienie krwi, rozszerzenie źrenic, mimowolne rytmiczne skurcze mięśni dna miednicy wokół pochwy, a także skurcze macicy i odbytu. Z kolei najlepszym sposobem ustalenia, czy przeżyliśmy orgazm, jest zapytanie o to osoby, która zdążyła już go wcześniej doświadczyć.

Kiedy kobiety wyznają, iż nie są pewne, czy doświadczają orgazmów, wiele lekarzy im sugeruje, że powinny cieszyć się takimi doznaniami, jakich doświadczają. I jest to bardzo dobra rada. Najlepiej się odprężyć, zrelaksować i pozwolić, aby orgazm pojawił się sam. Zrelaksowanie się w obszarze doznań jest pierwszym krokiem do zwiększenia szans, że będziemy uzyskiwać więcej przyjemności seksualnej.

Jackpot w kasynie

Trudno znaleźć na świecie bodziec, który generowałby tak intensywne emocje, jak rozbicie banku na automacie w kasynie. Gdy tylko słyszymy te same charakterystyczne brzęknięcia, które pojawiają się jedno za drugim, a potem widzimy, jak przed oczami skaczą nam szczęśliwe siódemki, oznacza to, że wygraliśmy jackpot! Światła automatu zaczynają migać jak szalone, a imprezowe piszczałki brzmią głośniej niż podczas naszych największych urodzin. Puls przyśpiesza, adrenalina buzuje w żyłach, włosy na plecach stają dęba, a nasze dotychczasowe życie przemyka nam przed oczami. Trafiliśmy jackpot i odtąd nic już nie będzie takie jak wcześniej.

Bardzo trudno pokonać to uczucie całkowitego uniesienia, które odczuwamy po wygraniu jackpotu. Niektórzy nawet twierdzą, że jest to najwspanialsze uczucie na świecie. Pytanie tylko, jak długo trwa taki przypływ pozytywnych emocji. I, czy wygrana w kasynie, niezależnie od wysokości kwoty, naprawdę nas uszczęśliwia?

Odpowiedź jest bardzo prosta: pewnie, że tak! Jakby nie było, mówimy teraz o wygrywaniu. Nie ma chyba osoby na tym świecie, która nie cieszyłaby się z wygranych w swoim życiu. Wygrywanie potrafi zafundować intensywne uczucie szczęścia i wiele pozytywnych emocji. A kiedy gramy w różnych kasynach internetowych, mamy niejedną szansę na wygraną, która z łatwością zapewni poprawę naszego nastroju.

Optymizm i pewność siebie

Warto zaznaczyć, że szczęście, jakie wynika z gry w kasynie online z niskim depozytem to coś więcej niż tylko sama wygrana. Niezależnie od tego, czy gramy w automaty online, kasyno na żywo, czy ruletkę europejską, uczucie szczęścia, jakie zaczyna nas wypełniać, jest czymś naturalnym.

Wielu hazardzistów doświadcza tego uczucia, dzięki czemu ich nastrój zaczyna przybierać coraz pozytywniejszą formę. Pomyślna gra w kasynie online sprawia, że czujemy się optymistycznie i pałamy chęcią do życia. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób rekreacyjnie korzysta ze sprawdzonych kasyn online.

Nie wspominając już o tym, że im częściej i im więcej wygrywamy, tym bardziej nasza pewność siebie zaczyna rosnąć. Mało tego, uprawianie hazardu wiąże się nie tylko z pozytywnym nastrojem, dobrą rozrywką i wygrywaniem prawdziwej gotówki. Granie w najlepszych kasynach online działa też korzystnie na inne aspekty naszego życia, poprawiając nasze umiejętności matematyczne, skupienie i koncentrację, a także podejmowanie właściwych decyzji. Ponadto, gra w najlepiej wypłacalnym kasynie online stymuluje nasz mózg i zwiększa jego moc, podobnie jak orgazm.

Dusza towarzystwa

Jakby nie było, szczęśliwe osoby są o wiele pozytywniej nastawione do życia, jak i na dobrą zabawę. Stają się również bardziej interesujące dla otaczającego je towarzystwa. I wydaje się, że jest to dość oczywiste stwierdzenie. Aczkolwiek teraz powinniśmy sobie wyobrazić możliwości, w jakie będziemy mogli się wyposażyć, grając w kasynie online z bonusem bez depozytu.

Jeżeli zamienimy się w zapalonego hazardzistę, który zalicza różne ciekawe sytuacje w kasynach, nagle będziemy mieć do opowiedzenia wiele wspaniałych historii. Co więcej, będziemy mogli przekazywać wskazówki i służyć poradami z zakresu grania w gry hazardowe. Do tego nie będziemy też musieli dłużej zmagać się z nawiązaniem rozmowy w niezręcznych sytuacjach. A to dlatego, że nasza lista sukcesów w kasynie online będzie mówić sama za siebie.

Orgazm, czy rozbicie banku w kasynie?

Zarówno orgazm, jak i rozbicie banku w kasynie online, to bardzo intensywne uczucia, które zapewniają jedne z największych doznań dla ludzkiego organizmu. Jednakże trudno wysunąć wiarygodny wniosek na temat tego, które z tych uczuć jest potężniejsze. Jak wiadomo, istnieją mniejsze i większe orgazmy. Tak samo, jak istnieją mniejsze i większe wygrane.

Poza tym ludzie też się od siebie różnią. Przykładowo, jackpot dla zwykłej osoby może oznaczać całkowitą transformację jej dotychczasowego życia. W takiej sytuacji bardzo często towarzyszy jej intensywny przypływ pozytywnych emocji, który w niektórych przypadkach może nawet doprowadzić do omdlenia. Z kolei, jeśli bank w kasynie online rozbije miliarder, nie odczuje tego tak bardzo, a uzyskana wygrana nie wywrze już na nim aż tak silnego wrażenia.

Kobiety niejednokrotnie wyznają, iż dzięki orgazmom czują, że są połączone ze swoim umysłem i ciałem. I nierzadko opisują orgazm jako niekontrolowane i niesamowite uczucie mrowienia na całym ciele. Jest to rodzaj uczucia, który pozbawia kobietę kontroli nad własnym ciałem, wykorzystując do tego niezwykle przyjemną, łaskotliwą sensację. Cały proces zwieńcza potężna eksplozja doprowadzająca organizm do granic ekstazy.

Wychodziłoby na to, że zarówno orgazm, jak i wygranie jackpotu, są jednymi z największych bodźców do zapewniania nam równie niezapomnianych przeżyć, ale w innych sytuacjach. I wydaje się, że najlepszą odpowiedzią na to, które z tych uczuć jest silniejsze, byłoby tutaj połączenie ze sobą tych dwóch cudownych sensacji. Być może istnieje na tym świecie osoba, która doświadczyła orgazmu, wygrywając jackpot. Jeżeli tak, to może się śmiało uważać za jednego z największych szczęściarzy pod słońcem.

Stworzone przez admin