Pary z większym stażem popadają w rutynę. Aby przełamać stagnację, sięgają po urozmaicenia. Jednym z nich jest nagrywanie domowych filmów erotycznych. Poniższy artykuł pomoże w przygotowaniu pierwszej produkcji.

Po co?

Stosunek przed kamerą to zupełnie nowa sytuacja, do której trzeba się zaadaptować. Na początku może być krępująca. Ale o to właśnie chodzi! Dzięki temu jest to świeże doznanie, trochę jak pierwszy raz.

Sposób na dodatkowy zarobek

Bardziej odważne pary mogą podzielić się swoją produkcją ze światem. To również doda nieco ognia do życia seksualnego. Może stać się też źródłem zysku. Na niektórych portalach z filmami dla dorosłych można udostępnić swoje nagrania odpłatnie. W połączeniu z odpowiednią promocją może przynieść to naprawdę wymierne zyski.

Przygotowanie

Mało co dodaje pewności tak, jak świadomość, że dobrze się wygląda. Dlatego przed nagraniem warto zadbać o wygląd, także depilację, makijaż, odpowiednią bieliznę. Konieczny może być również dobór rekwizytów, jeśli scenariusz przewiduje odgrywanie ról.

Scenariusz

Warto przygotować go z kilkudniowym wyprzedzeniem. Szczególnie, jeśli mają być odgrywane bardziej rozbudowane role. Rozsądne byłoby także przećwiczenie go bez udziału kamery, by na nagraniu wypaść jak najlepiej. Na tym polu partnerów ogranicza jedynie wyobraźnia.

Przechowanie

Jeżeli nie planujemy udostępniać filmu, warto go zabezpieczyć. Z tego względu lepiej nie przechowywać go w telefonie. Może on paść ofiarą kradzieży, łatwo go zgubić. Lepszym posunięciem będzie pendrive. Łatwo go ukryć, a osoba przeglądająca nasz komputer nie wpadnie przypadkiem na naszą tajemnicę.

Seks gify jako sposób na przełamanie nudy!

Osobą kategorią domowych produkcji erotycznych są sex gify, czyli animowane obrazki. Mogą być dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy słyszeć swojego głosu lub po prostu uwiecznić skromny wycinek stosunku. Sprawdzą się również idealnie do udostępniania na różnych tematycznych portalach. Do ich przygotowania konieczne jest przygotowanie nagrania. Następnie można przerobić jego fragment na gif z wykorzystaniem aplikacji, np. GifX.

Stworzone przez admin