Fetysze są bardzo różne, bardzo wiele bodźców może służyć do podniecenia seksualnego. Nie zawsze są one oczywiste, często wywołują różne reakcje, czasami śmiech, czasami zdziwienie, a czasami nawet obrzydzenie. Oto kilka rzeczy, które mogą podniecać fetyszystów:

Drzewa

nie zawsze bodźcem do podniecenia seksualnego musi być żywa istota, czasami są to przedmioty, albo rośliny. Nie da się uprawiać z drzewem seksu jak z człowiekiem, ale fetysze jak wiadomo, to nie tylko „normalny” seks.

Stopy

tym razem seks związany z człowiekiem. Fetysz stóp to popularny fetysz, który zdecydowanie częściej posiadają mężczyźni. Kobiece stopy są obiektem do pobudzenia seksualnego, można je pieścić, lizać, być przez nie deptanym, wszystko zależy od upodobań.

Kał

To jeden z przykładów fetyszy uchodzących za obrzydliwe. Obcowanie z kałem swoim lub partnera na pewno jest dla wielu osób nie do pomyślenia, ale jest też grupa osób, którą taki rodzaj seksu pobudza seksualnie. Smarowanie się kałem, wąchanie, a nawet jedzenie, to wszystko może obejmować fetysz związany z kałem.

Mocz

Skoro jest kał, to musi też być też mocz. Nie rzadko te fetysze podczas „zabaw” erotycznych się łączą. Picie moczu, prysznic z moczu to czynności związane z tym fetyszem.

Klamki

Jak na fetysze jest to dość świeży fetysz, który miał swój początek w Japonii i tam cieszy się największa popularnością. Polega on na lizaniu klamek. Można mieć swoje ulubione klamki, ale ogólnie liże się wszystkie. Ewentualnie jedne klamki mogą podniecać bardziej, a inne mniej.

Jaszczurki

Były rośliny, był człowiek to teraz czas na zwierzę. W tym przypadku nie uprawia się seksu z jaszczurką, bo byłoby to ciężkie. Fetysz ten objawia się poprzez lizanie i całowanie jaszczurek. Nie ma konkretnego gatunku, ale raczej nie są to warany z Komodo. Najprawdopodobniej nieszkodliwe mniejsze gatunki jaszczurek, chociaż jak zwykle wszystko zależy od gustu.

Oko

Jest to bardzo wrażliwy narząd, ale i on służy za obiekt do pobudzenia seksualnego. Fetysz oka objawia się poprzez lizanie gałki ocznej. Okuliści alarmują że to może być niebezpieczne, ale w tym przypadku ważniejsze jest pobudzenie seksualne. Nie jest to fetysz popularny i często spotykany.

Wymioty

ostatnim przykładem są wymioty, czyli kolejny fetysz obok moczu i kału rywalizujący o miano najobrzydliwszego. Obcowanie polega na kolekcjonowaniu wymiocin np. zbieraniu ich do słoika jak na przykład ktoś zwymiotuje na mieście, wąchaniu ich, smarowaniu się nimi, a także spożywaniu ich. Oczywiście większość stwierdzi, że to obrzydliwe, ale należy mieć na uwadze, że to fetysz, który kogoś podnieca, pobudza seksualnie i bez niego seks nie byłby udany.

5 przykładowych rzeczy, które mogą podniecać ludzi

Wyżej wymienione przykłady bodźców służących do pobudzenia seksualnego, to jedynie przykłady i nie stanowią one nawet ułamka tego, co podnieca fetyszystów. Pokazują jedynie jak różne są fetysze i co może pobudzać seksualnie.

Stworzone przez admin